Ertuğrul Doğan duyurdu! Takımlar yıldız ismin transferi için pusuda

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, bordo mavili kulübün gündemiyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

A Spor’a konuşan Başkan Doğan, Beşiktaş ile oynayacakları Türkiye Kupası finali, gelecek sezona dair transfer çalışmaları ve Uğurcan Çakır’ın Trabzonspor’daki geleceğiyle ilgili değerlendirmeler yaptı.

Ertuğrul Doğan’ın açıklamaları şöyle:

“FİNAL İÇİN İLK TERCİHİMİZ OLİMPİYAT STADI”

“Pazartesi günü Türkiye Kupası finalinin yer seçimi ile alakalı TFF’de bir toplantı gerçekleştireceğiz, TFF ve Hasan Arat’ın da katılımıyla. Trabzonspor için yer fark etmez. İlk tercihimiz Atatürk Olimpiyat Stadyumu olacak. Kocaeli olabilir. Bu noktada hem TFF hem de Beşiktaş’ın görüşleri önemli.”

“4 FUTBOLCUYLA ANLAŞTIK, 2 FUTBOLCUYLA ANLAŞMA NOKTASINA GELDİK”

“Şubat ayı itibariyle aklımızdaki isimler belliydi ve çalışmalara başladık. Çok ciddi bir süreç kat ettik. 4 oyuncu ile anlaşma tamam. 2 oyuncuyla da anlaşma noktasına geldik. İzleme ekibinin çalışmaları çok önce başlamıştı. Hata yapma lüksümüz yok. Aldığın oyuncunun ücretini zamanında ödemek önemli.”

“UĞURCAN İÇİN BAZI KULÜPLER BİZLE BAĞLANTIYA GEÇTİ”

“Uğurcan’ın Avrupa’da oynama düşüncesi var. Kendisine Avrupa’nın önemli kulüplerinden teklif gelirse yardımcı olacağımızın sözünü vermiştim. Şu an için resmi teklif olmasa da bazı kulüplerin bizle bağlantıya geçtiği doğrudur. Resmi bir şey geldikten sonra bunu konuşmak daha doğru olur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x